Turkuvaz Medya Grubu dijital ailesinin yeni üyesi ”fikriyat çocuk” gösterim hayatına başladı. Esrarengiz maceralar ardında koşan Arif meraklı, Asya ise ele avuca sığmıyor… Onlar Fikriyat çocuk ailesinin afacan karakterleri. Varlıklı içeriğiyle minikler hem öğrenecek hem de eğlenmenin keyfini yaşayacak.

Keyifli ve bilgilendirici bu dijital platformda evlatları birbirinden renkli sürprizler bekliyor.

İzlemeye doyamayacağınız keyifli videolara, heyecanla takip edeceğiniz hususi masal anlatımlarına, her an her yerde dinleyebileceğiniz podcastlere, her çocuğun oynamaktan büyük keyif alacağı oyunlara ve etkinliklere, her gün hususi bir emekle güncellenen Fikriyat Çocuk’tan ulaşabileceksiniz.Bu mecrada, yalnız çocuklar düşünülmedi, anne ve babalar için de hususi bir köşe açıldı.

Fikriyat Çocuk’ta her bir içerik özenli bir emek verme ile hazırlanıyor. “Çocuklar iyi mi videolar izler?”, “Hangi oyunları oldukca severler?”, “En oldukca neleri, iyi mi okumaktan hoşlanırlar?” benzer biçimde sorulara ilkin çocuklardan gelen cevaplar ele alınıyor. Sonrasında ebeveynler, öğretmenler ve pedagoglarla beraber değerlendiriliyor. Bunun arkasından editörlerimiz, yazarlarımız, çizer ve tasarımcılarımızın kafa kafaya vermesiyle evlatların renkli yaşamına heyecanlı bir seyahat başlıyor.

“Her şey çocuklar için” sloganıyla ufaklıklara dair her fikrin “Fikriyat Çocuk” farkıyla ve kendi değerlerimizle harmanlanarak en renkli şekilde sunulacağı bu yeni mecramızda, amaç bilhassa evlatların dünyasında güzel bir iz bırakmak.

Evlatların eğlenirken, öğrenirken, oynarken kısacası her gereksinim duyduğunda en oldukca güvenilmiş olduğu ve yaşamının bir parçası hâline getirecekleri bir adres olmayı hedefliyoruz.

Fikriyat Çocuk’un birbirinden nitelikli bu içerikleri toplumsal medya hesaplarından da takip edilebilecek.

Çocuklar için bu renkli dünyanın girişi bir tık ötede:

www.fikriyatcocuk.com